Karşıyaka Özel Laterna Müzik Kursu

2024 - 2025 öğrenim yılı kayıtlarımız devam ediyor. Bilgi ve Kayıt için butonu tıklayarak kayıt olabilirsiniz.


Yetişkinlerle Enstrüman Dersi


Kimi çocukluğunda yarım bırakmış eğitimi tamamlamak, kimi çocuğuna örnek olmak, kimi hobi için kimi de boş vakitlerini değerlendirip kendilerine bir şeyler katmak için derslere başlıyor.

Müziğin hayatlarında hep olmasını isteyen yetişkinler çok büyük beklentilerle değil yapabildikleri kadar, güzel vakit geçirmek niyetiyle derslere geliyorlar. 

Derslere fazlasıyla ilgililer, konsantreler. Ders kaçırmayı sevmiyorlar yeterince disiplinliler. Ders içinde öğrenme odaklılar.

Tabi yetişkinlerin çalışma hayatı yoğun tempolu geçtiği için, arta kalan zamanlarının çok büyük kısmını ailelerine ayırdıkları için çok fazla egzersiz yapma imkanları olmuyor.  Boşluk bulduklarında ise uzun süre çalıştıkları için başlangıç eğitimi çabuk ilerliyor.

Çalışma programını raya oturtunca ilerleme hızlı bir şekilde devam ediyor fakat ilerledikçe daha çok vakit ayırmak gerekiyor. Düzenli olarak egzersiz yapıldığında geri dönüşler de bir o kadar iyi oluyor.

Ders bitiminde kendilerine müzik yapmaya vakit ayırdıkları için, çocuklarına örnek olabildikleri için gayet mutlu bir şekilde dersten ayrılıyorlar.


Milli Eğitim Bakanlığı

LATERNA EĞİTİMLERİMİZ

Bass Gitar Kursu

Elektro Gitar Kursu

Keman Kursu

Klasik Gitar Kursu

Viyola Kursu

Viyolonsel Kursu

Yan Flüt Kursu

Piyano Kursu

Yaylı Çalgılar Orkestrası

Akustik Gitar Kursu